JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Budowa Ambasady RP na Białorusi - poszukiwanie podwykonawców

w załączeniu do pobrania rysunki i opis niezbędny do pozyskania podwykonawcy na pierwszy etap budowy czyli wykonanie wykopów, podłączenie do mediów, oraz wykonanie stanu surowego budynku Ambasady RP na Białorusi. Na podstawie załączonych dokumentów można dokonać wstępnej wyceny.

Firmy muszą być Polskie lub z UE lub EOG. Pracownicy pracujący przy inwestycji również i nie mogą posiadać żadnego innego obywatelstwa.

W kolejnych etapach projektu będziemy poszukiwali firmy do wykończenia budynku, oraz pozostałych branż związanych z energetyką, telekomunikacją, wentylacją i klimatyzacją, producentów stolarki okiennej i drzwiowej, ogrodzenia i balustrady itp. W związku z tym że inwestycja będzie realizowana około 350 km od Białegostoku ze względu na transport myśleliśmy o firmach i hurtowniach z materiałami w okolicach granicy (nie jest to jednak żaden warunek chętni mogą być z całej Polski UE i EOG). Zapewniona będzie pomoc w logistyce materiałów maszyn i narzędzi, w pozyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów pozwalających na przekroczenie granicy, pomoc w zakwaterowaniu itp.

POBIERZ DOKUMENTY

Zainteresowanych proszę o kontakt z biurem PKEO

Odsłony: 2081