Podkarpacki Klaster Energii Odnawialnej wspierając organizacyjnie i merytorycznie młodych naukowców zaprasza oraz zachęca do wzięcia udziału w XIX Rzeszowskiej Konferencji Młodych Fizyków, która odbędzie się w dniach 28 – 29 maja 2026 roku na Uniwersytecie Rzeszowskim. Konferencja ma charakter ogólnopolski i interdyscyplinarny i jest otwarta dla wszystkich, których badania oparte są na zjawiskach fizycznych lub metodyce fizycznej, niezależnie od reprezentowanej dyscypliny. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Między teorią a obserwacją”.
Categories: Aktualności, Ogłoszenia