JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Metapanel Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego - Krasiczyn 7-8 listopada - zmiana terminu

W dniach 7-8 listopada 2019 r. w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie (37-741 Krasiczyn 179; https://www.krasiczyn.com.pl/) odbędzie się I Metapanel Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego (Lotnictwo i kosmonautyka, Motoryzacja, Jakość życia i ICT).

Spotkanie to dedykowane jest dla przedstawicieli wszystkich Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego, w tym klastrów, przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek naukowych i instytucji otoczenia biznesu. Będzie to świetna okazja do współpracy i poszukiwania synergii między wszystkimi Inteligentnymi Specjalizacjami Województwa Podkarpackiego.

Pierwszego dnia przedstawiciele danej specjalizacji będą pracować w grupach, zastanawiając się nad ewentualnymi wspólnymi inicjatywami, projektami. Prosimy o zgłaszanie propozycji ekspertów oraz tematów, które chcieliby Państwo omówić. Liczymy na Państwa aktywność. To Państwo w decydującym zakresie kształtować będą ramy i obszary tematyczne tego spotkania. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie opinie, sugestie, czy rekomendacje. Postaramy się je uwzględnić podczas organizacji tego wydarzenia. Drugiego dnia chcemy poruszyć kwestie związane z nadchodzącą perspektywą finansową na lata 2021-2027. Co nas czeka w nowej perspektywie finansowej UE po 2020 roku? Jakie będą jej cele i priorytety inwestycyjne?

członków PKEO zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z Biurem Klastra

Odsłony: 2511